… και σήμερα (8-5-2022) ο πεζοπορικός σύλλογος Με ΠΑΡΕΑ χρωματίζουμε τη ζωή, περπατήσαμε στα αρχοντικά βήματα της περιοχής Σαρακίνας και Μουζακίου μέσα στα ανοιξιάτικα ανθισμένα λιβάδια. Πάντα τέτοια !!!
![DSC_5092](https://www.meparea.gr/wp-content/uploads/DSC_5092.jpg)
Category: Φωτογραφίες
Μοίρασέ το
… και σήμερα (8-5-2022) ο πεζοπορικός σύλλογος Με ΠΑΡΕΑ χρωματίζουμε τη ζωή, περπατήσαμε στα αρχοντικά βήματα της περιοχής Σαρακίνας και Μουζακίου μέσα στα ανοιξιάτικα ανθισμένα λιβάδια. Πάντα τέτοια !!!