Στιγμές από τη Κυριακάτικη (25/9/2016) βόλτα στο Κάστρο της πόλης με την όμορφη ξενάγηση της Μαρίας Σιδηροκαστρίτη και την καλή ζεστή παρέα …. θα επακολουθήσουν και άλλα ακόμη καλύτερα !!!
![2](https://www.meparea.gr/wp-content/uploads/2-2.jpg)
Category: Φωτογραφίες
Μοίρασέ το
Στιγμές από τη Κυριακάτικη (25/9/2016) βόλτα στο Κάστρο της πόλης με την όμορφη ξενάγηση της Μαρίας Σιδηροκαστρίτη και την καλή ζεστή παρέα …. θα επακολουθήσουν και άλλα ακόμη καλύτερα !!!