Την προσεχή Κυριακή 1 Μαρτίου η Με ΠΑΡΕΑ χρωματίζουμε τη ζωή – www.meparea.gr λόγω τελευταίας Κυριακής της Αποκριάς δεν θα πραγματοποιήσει πεζοπορία όπως εξάλλου κάθε χρόνο.
Ελπίζουμε όλοι να περάσετε καλά και χαρούμενα !
![Απόκριες Απόκριες](https://www.meparea.gr/wp-content/uploads/87475034_2608870592557980_7443634243336404992_n.jpg)
Την προσεχή Κυριακή 1 Μαρτίου η Με ΠΑΡΕΑ χρωματίζουμε τη ζωή – www.meparea.gr λόγω τελευταίας Κυριακής της Αποκριάς δεν θα πραγματοποιήσει πεζοπορία όπως εξάλλου κάθε χρόνο.
Ελπίζουμε όλοι να περάσετε καλά και χαρούμενα !